ZadzwońRezerwacja

APARTAMENTY CARSKIE W BIAŁOWIEŻY Polska

APARTAMENTY CARSKIE OD KOBIECEJ STRONY…

Każda kobieta chodź raz z życiu chce się poczuć niczym księżniczka. Wpadłam na pomysł wysłania moich rodziców  z okazji rocznicy ich ślubu na kolację z noclegiem a Apartamentach Carskich w Białowieży. Przyznaje bez bicia zafascynowałam się zdjęciami które znalazłam w internecie na nietypowy nocleg w carskim wagonie (uznałam to za szczególnie kapitalny pomysł zważywszy na to że mój tata praktycznie przez całe swoje życie zawodowe był maszynistą).

Zdjęcia obiektu Apartamenty Carskie wyglądają fenomenalnie tylko czy zdjęcie idzie w praktyce z realiami? Miejsca noclegowe stanowią dwa wagony (bordowy i zielony) które są szczelnie zamknięte i nie można zobaczyć jak wyglądają w praktyce w każdym razie na pewno do momentu dokonania wykupu noclegu. Przy okazji  zastanawia mnie w tym przypadku podłączenie systemu kanalizacyjnego w jaki sposób zostało wykonane- ten kto jeździł pociągiem to wie że gdzieś jest odpływ nieczystości a tutaj jakoś sobie tego nie wyobrażam. Dodatkowo skoro pomieszczenia są ciągle zamknięte to kiedy następuje wietrzenie ich i napływu świeżego powietrza dla wykupujących nocleg.wagon bordowy Restauracja Carska Białowieża Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Mnie osobiście cena za możliwość zakupu noclegu w nich poraziła 440 zł ze śniadaniem za dobę za równo przy 1-dnej osobie jak i od pary poraziła ( jak dla mnie na teren Białowieży to totalne szaleństwo).

Można też wykupić nocleg na górnym poziomie wieży ciśnień w tzw Apartamencie Carskim w cenie 560 zł  za dobę od pary tylko musisz liczyć się oczywiście z tym że będzie trzeba się wdrapać po metalowych schodach na „drugie”piętro. 

Apartament Carski wieża ciśnień Białowieża Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Zastanawiam się jakim popytem cieszą się te noclegi, ale skoro na stronie nie ma umieszczonego kalendarza z dostępnością wolnych terminów, a ten kto był i widział obiekt na żywo to wie że jest on stosunkowo niewielki przez co przypuszczam że łóżko jak inne wyposażenie raczej posiadają carskie tylko w nazwie która ma być wabikiem na zdobycie klientów.

Restauracja Carska w praktyce
Rastauracja Carska Białowieża amazingdesign.com.pl

restauracja Carska od środka amazingdesign.com.pl

Obsługa przyznaję ubrana efektownie do nazwy na carsko. Dania są efektowne, ale ceny w lokalu porażają klientów same w oczy przy okazji wystarczy poczytać opinie na wizytówce restauracji. Dodatkowo gdy ja odwiedziłam to miejsce to w lokalu ludzie sączyli jedynie kawę/herbatę w ucieczce przed deszczem myśląc że o wiele droższym obiektem będzie Hotel Białowieża patrząc z zewnątrz na wygląd budynku oraz auta jakie są przy nim zaparkowane.

Jeżeli planujesz zjeść posiłek z dziećmi np po zwiedzaniu Rezerwatu Żubrów w Białowieży to śmiało polecam Hotel Żubrówka znajdziesz w nim zarówno menu dla dzieci jak i dorosłych w dobrej cenie i komforcie.

Miejsce to możesz jedynie odwiedzić w celu pokazania dzieciom na żywo jak wyglądają zabytkowe lokomotywy, drezyn zanim zakończysz swoją podróż największą atrakcją w Województwie Podlaskim a mianowicie Chatką Baby Jagi

kolejka wąskotorowa białowieża amazingdesign.com.pl

kolejka białowieża amazingdesign.com.pl

wagon Restauracja Carska Białowieża amazingdesign.com.pl

 

 

PROPONOWANE WPISY


Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *