ZadzwońRezerwacja

HOTEL ŻUBRÓWKA **** BIAŁOWIEŻA Polska

HOTEL ŻUBRÓWKA **** BIAŁOWIEŻA

Podróżuje po Polsce żeby pokazać wam najpiękniejsze miejsca do zwiedzenia, na wyprawę w weekend, miejsca z atrakcjami dla dzieci, ale też przyjazne do pracy czy też podczas szkoleń.

Wywodzę się z Podlasia ale mało miejsc pokazałam z moich terenów dlatego też postanowiłam to zmienić. Ostatnio opisywałam miejsce poświęcone szkoleniom w Warszawie, to teraz przedstawię wam miejsce którego wnętrza czarują a można powiedzieć że kobieta czuje się w nim jak księżniczka, a mianowicie do Hotelu Żubrówka w Białowieży

Żubrówka – Z czym Ci się kojarzy ta nazwa?

Z pewnością dla nie jednego z nas z alkoholem- wódką, piwem, Puszczą Białowieską, zwierzem z olbrzymimi gabarytami dla mnie chyba najbardziej z reklamami prażubra- przyznaje jak dla mnie są świetne.

Ale już nie schodzę na tematy poboczne. Ja do tego obiektu trafiłam przyznaje się bez bicia na obiad w trakcie podróży służbowej ale też przy okazji chciałam zobaczyć na żywo warunki SPA ponieważ chciałam wręczyć mojej mamie prezent z okazji Dnia Matki i zabrać ją żeby poczuła luksus Podlasia i poczuć się księżniczką 🙂

Okazało się, że w obiekcie odbywa się bardzo wiele konferencji i zwiedzanie poszczególnych pomieszczeń jest utrudnione ale z usługi gastronomicznej mogę jak najbardziej skorzystać.

Oto jak wygląda Hotel Żubrówka od strony gastronomicznej:

Menu hotel Żubrówka www.amazingdesign.com.pl

PRZEDSTAWIAM PRZYSMAK PIEROGI Z MIĘSEM GĘSI porcja koszt 29 PLN

pierogi hotel żubrówka amazingdesign.com.pl

                                          PRZEDSTAWIAM PRZYSMAK PIEROGI Z MIĘSEM ŻUBRA

pierogi prosto z żubra amazingdesign.com.pl

dzień dziecka hotel żubrówka amazingdesign.com.pl

                         MARCINEK BIAŁOWIESKI z LAMPKĄ CZEKOLADY WE WŁASNEJ OSOBIE

marcinek hotel żubrówka amazingdesign.com.pl

Każdy wie że jestem łasuchem dobrego jedzenia, uwielbiam mięso i słodycze. Moje kubki smakowe smakowały kęs do kęsa pierogów. Pierwsza myśl jak zobaczyłam deser ale on malutki ale powiem, że polałam go czekoladą i rozkoszowałam się każdym kęsem był przepyszny danym posiłkiem byłam zaspokojona mogłam przemieszczać się dalej po Podlasiu i dotarłam do….

 

PROPONOWANE WPISY


Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *