ZADZWOŃPORTFOLIO

KONFERENCJA RÓŻOWE OKULARY – MYŚL O SOBIE POZYTYWNIE Polska

KONFERENCJA RÓŻOWE OKULARY – MYŚL O SOBIE POZYTYWNIE

Nie ważne czy jesteś małą, czy dużą dziewczynką i tak chcesz patrzyć na życie przez różowe okulary i chcesz aby ktoś traktował Ciebie jak księżniczkę…

katarzyna grycuk konferencja myśl o sobie pozytywnie amazingdesign.com.pl

Tym razem z okiem mojego aparatu na zaproszenie  Adama Kraśko gościłam na konferencji „Różowe Okulary Myśl o sobie pozytywnie” Fundacji Oni to My której organizatorką była Agnieszka Andrejuk – fantastyczna kobieta z pasją do pomocy innym.

adam ja i agnieszka amazingdesig.com.pl

W trakcie konferencji uczestniczki miały możliwość przejścia kapitalnej metamorfozy.

A oto Miss Przemian – jej przemiana bez najmniejszych wątpliwości była dosłownie obłędna. Czasami ktoś musi zmobilizować nas do działania i pokazać to jakie jesteśmy piękne. Kobieta po kilku chwilach wyglądała jak milion dolarów !!!

miss przemian konferencja różowe okulary amazingdesign.com.pl.ipg

Uwielbiam ludzi którzy są ciekawi, kreatywni i chcą pomagać innym a fenomenalną osobą jest Ania Rutz, pomimo swojej niepełnosprawności jest przebojowa, pełna energii i pomaga innym osobom niepełnosprawnym. Nie wstydzi się mówić głośno jakie spotykają ją sytuacje np. gdy słyszy za plecami szepty ludzi komentujących że jest dziwadłem, podchodzi do siebie z wielkim dystansem, chodź w serduszku z pewnością ją ściska ale stara się twardo trzymać. (Przy jej opowieści momentami zakręciła mi się łezka). To w jaki sposób przemawia do ludzi i opowiada o swoim życiu jest dosłownie kapitalne!

Ania Rutz

Ania Rutz i Kataryzna Grycuk

Jedną z atrakcji był pokaz mistrzyni Kettlebell Urszuli Paszko. Jak wiadomo sport to zdrowie, ale też bardzo istotną kwestią jest to jakiego mamy trenera. Musi  on umieć zarazić swoją pasją, a Urszula Paszko bez najmniejszych wątpliwości każdego potrafi zarazić swoją pasją 🙂

Adam Kraśko amazingdesign.com.pl

PROPONOWANE WPISY


Comments

  1. Dobry post, mało się spotyka w sieci tego typu rzeczy. Niestety. 3wymiarowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *