ZadzwońRezerwacja

KUPON RABATOWY DOUGLAS I SEPHORA KUPONY RABATOWE
Święta to czas obdarowywania najbliższych prezentami. Zanim jednak prezenty trafią w ręce naszych najbliższych to każdy z nas rzuca się w wir poszukiwań gdzie kupić, co kupić. Głównie jako prezenty ofiarowujemy kosmetyki, biżuterię, galanterię skórzaną. Jako konsumenci cieszymy się że na rynku nie mamy monopolu, a wręcz panującą ogromną konkurencja, dzięki temu to producenci muszą konkurować między sobą aby pozyskać klientów, a tym samym osiągać sprzedaż swoich produktów. Postanowiłam porównać dwie drogerie/perfumerie, które bardzo intensywnie reklamują się i zachęcają klientów do zakupu swoich produktów u siebie a mianowicie firmę SEPHORA I DOUGLAS.

OFERTA SEPHORA

krem-do-twarzy-sephora

OFERTA DOUGLAS

krem-do-twarzy-oferta-douglas

Analizując oba sklepy możesz zauważyć że na zakup produktów w SEPHORA, aby mieć bezpłatną dostawę kosmetyków do domu musisz dokonać ich zakupu na kwotę min 230 zł w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić 9.90 zł za przesyłkę. Korzystając z oferty konkurencji czyli Douglas, aby mieć bezpłatną dostawę kosmetyków do domu musisz dokonać ich zakupu na kwotę min 199 zł w przeciwnym razie będziesz musiał zapłacić 9.90 zł za przesyłkę. Za dokonanie zakupów droga poprzez stronę https://www.douglas.pl dodatkowo w ofercie masz do wyboru 3 gratisowe próbki plus możliwość bezpłatnego zapakowania swojego zamówienia w formie prezentu.Jak prezentują się strony internetowe firm Sephora i Douglas:Szukałam kremu do cery suchej który miał mieć jak najlepsze właściwości nawilżające. Zależało mi na tym aby na stronie podane były szczegółowe dotyczące produktu. Skorzystałam z zakładki pielęgnacja twarzy i znalazłam krem Clinique- otwierając informacje dotyczące produktu miałam wprost informacje, iż występują dwa produkty Clinique do typu skóry 1,2 do skóry bardzo suchej, a Clnique 3,4 ma on działanie nawilżające natomiast jest przeznaczony do skóry mieszanej w stronę tłustej.Na stronie http://www.sephora.pl dowiaduje się, że mam do wyboru dwa kremy do skóry typu 1,2 i 3,4. Co decyduje o kwestii zakupu? Jeżeli chcę kupić sam krem jako klient dokonuje wyboru jego zakupu w perfumerii Douglas ponieważ nie muszę dodatkowo wybierać jakiś kosmetyków, aby mieć bezpłatną dostawę produktu a dodatkowo będzie on zapakowany na prezent i trzymam 3 próbki do wypróbowania.I w taki sposób traci się klientów, ponieważ nie każdy klient będzie chciał jeszcze dokonywać doboru kosmetyków tylko po to aby mieć w bezpłatną dostawę- najzwyczajniej będzie szukał jeszcze innych pośredników aby mieć jak najkorzystniejszą dla niego ofertę.

sephora-jakosc-sklepu-online

dostepnosc-produktu-w-drogerii-douglas

dostepnosc-produktu-w-drogerii-sephora-w-bialymstokusephora-jakosc-oznakowanie-sklepow

sephora-jakosc-oznakowanie-sklepow-dla-klienta

dostepnosc-produktu-w-drogerii-douglas-w-bialymstoku

JEŻELI BĘDZIESZ CHCIAŁA SKORZYSTAĆ Z ZAKUPU KOSMETYKÓW PRZEZ INTERNET MOŻESZ WYKORZYSTAĆ MOJE KUPONY RABATOWE

KUPON RABATOWY NA ZAKUPY ONLINE DO PERFUMERII SEPHORA na 15% zniżki – kod rabatowy „SODE16” ważny do 31.12.2016

Ważny wyłącznie przy dokonywaniu zakupów poprzez online ze strony http://www.sephora.pl

KUPON RABATOWY NA ZAKUPY ONLINE DO PERFUMERII DOUGLAS na 11% zniżki – kod rabatowy „054XSPL” ważny do 31.01.2017.

Na jednorazowe wykorzystanie ale może na jednorazowe wykorzystanie przy jednych zakupach na 1 IP. Ważny wyłącznie przy dokonywaniu zakupów poprzez online ( nie dotyczy produktów które już są w promocyjnych cenach) ze strony https://www.douglas.pl

Sales w stacjonarnych prefumeriach Sephora 27.12.2016-31.12.2016

sales-w-perfumeriach-stacjonarnych-sephora

Sales w stacjonarnych perfumeriach Douglas 27.12.2016-08.01.2017

??????????????


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *