ZadzwońRezerwacja

NAWIGACJA GPS Przygotowanie do podróży

Nawigacja GPS w smartfonie kusi dostępnością. Telefon jest sprzętem, który posiada każdy z nas a jak sprawdza się smartfon jako nawigacja GPS dla kierowców? By gładko dojechać do celu wystarczy zakupić oprogramowanie, które jest tańsze niż urządzenie GPS. Ważna jest też wygoda: mamy już wyrobiliśmy nawyk noszenia telefonu ze sobą, to doskonale w takim razie zawsze nawigację będziemy mieli w kieszeni, czyli przy sobie czego nie można powiedzieć o urządzeniu nawigacyjnym.

Ogromną zaletą nawigacji w smartfonie jest trwałe połączenie z internetem podczas jazdy, dzięki któremu można śledzić na bieżąco ruch drogowy, informacje o korkach, sprawdzanie położenia fotoradarów, informacje odnośnie punktów najbliższych stacji benzynowych, mierzenia ile czasu jazdy zostało nam do mety.  Smartfon ze swoimi wszechstronnymi zastosowaniami staje się centrum dowodzenia dla każdego kierowcy.

Można też zastanawiać się, czy jeśli coś jest od wszystkiego, to czy przypadkiem nie jest gorsze od urządzeń wyspecjalizowanych w jakimś ważnym aspekcie. Choćby takim, jak czytelność ekranu.

 GPS w Smartfonie?

Już najtańsze smartfony są wyposażone w GPS, dzięki czemu możesz mieć trzy urządzenia w jednym czyli GPS, telefon i aparat w jednej cenie.

PROPONOWANE WPISY


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *