ZadzwońRezerwacja

POLISA NA ŻYCIE- WARUNKI UBEZPIECZENIA Przygotowanie do podróży

„Kochane zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił”…

Jak wiele prawdy jest w tym powiedzeniu, a o tym przekonujemy się właśnie w chwili choroby. Firmy ubezpieczeniowe składają klientom oferty, żeby dbali o swoje zdrowie, a oprócz tego również zabezpieczyli swoich najbliższych przed śmiercią, nieszczęśliwymi wypadkami, operacjami.

Symulacje została wykonana przez ubezpieczyciela PZU  dla kobiety w wieku 61 lat (emerytki) oraz młodej kobiety w wieku 31 lat.

Kontynuacja ubezpieczonego grupowego indywidualnie w placówce  wynosi 83,70 zł ( w ubezpieczeniu grupowym za o wiele szerszy wachlarz usługi, niższą sumę ubezpieczenia stawka za ubezpieczenie wykosiła 48,50 zł)

kontynuacja ubezp grup indywidualnie PZU Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

warunki wypłaty odszkodowania z ubezpieczenia dodatkowego pzu Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Po wnikliwym drążeniu okazuje się, że pakiet podstawy zakresu ubezpieczenia jest stałą niezmienną stawką i wynosi 63 zł natomiast pakiet dodatkowego zakresu ubezpieczenia jest ruchomą ofertą i klientka może wykupić jedynie sam produkt od nieszczęśliwych wypadków np. złamania.

Najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia klient otrzymuje bezpośrednio od firmy nie decydując się w oddziale na kontynuację ubezpieczenia.

kontynuacja ubezpieczenia pzu Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

kontynuacja ubezpieczenia na życie emeryt pzu Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

PODSUMOWANIE OBSŁUGI KLIENTA W ODDZIALE

Na trzech Doradców Klienta tylko 1 z nich przedstawił rzeczowo ofertę klientowi i odpowiadał wprost na pytania klienta pozostali starali się wcisnąć klientowi produkty w ofercie których w ogóle nie potrzebował.

Pytam się gdzie analiza potrzeb?

Klient na samym początku powiedział, że interesuje go ubezpieczenie od złamania kończyny, wypłata świadczenia dla dzieci na wypadek śmierci. Młodą klientkę interesowało ubezpieczenie na okoliczność urodzenia dziecka i nieszczęśliwego wypadku.

UWAGA

W przypadku urodzenia dziecka klientka musi minimum 9 miesięcy podlegać ubezpieczeniu.

Jeżeli klientka zajdzie w ciążę w 11 miesiącu trwania polisy ubezpieczeniowej, a w związku z tym aby otrzymać od ubezpieczyciela wypłatę świadczenia z tytułu urodzenia dziecka będzie musiała dokonać ponownego ubezpieczenia na kolejny okres 12 miesięcy. Wg warunków wypłata z tytułu urodzenia dziecka odbywa się w chwili dostarczenia do firmy ubezpieczeniowej aktu urodzenia/zgonu dziecka przy aktualnie ważnej polisie na wypłatę danego świadczenia.

 

PROPONOWANE WPISY


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *