ZADZWOŃPORTFOLIO

SANATORIUM GOŁDAP Polska
Sanatorium GOŁDAP – Jest takie miejsce w Polsce ukryte w zaciszu lasów, funkcjonuje tutaj obiekt użytku publicznego, który mogłabym nazwać „Ośrodkiem cudów”. Położony jest on w lesie tuż przy granicy z Rosją. Trafiają do niego osoby w różnym wieku, z przeróżnymi dolegliwościami po operacjach kręgosłupa, z ciężkimi urazami stawów, z dolegliwościami układu krążenia itd.

POŁÓŻENIE WIŻAJNY Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Ciężko byłoby mi w to uwierzyć gdybym sama tego nie widziała na własne oczy, jak młodego chłopaka, który miał problemy z chodzeniem w przeciągu miesiąca czasu przy zastosowaniu kompleksowo dobranym 5 zabiegom dziennie (dzień w dzień przez miesiąc czasu) postawiono na nogi.

Do Gołdapi przyjeżdża się nie tylko w celach leczniczych, ale również odpocząć od głośnej miejskiej cywilizacji. Jeżeli chciałbyś przyjechać tutaj z rodziną to polecam transport własnym autem.
Nie widziałam tutaj żadnych kursujących autobusów.

Samochodem przy nawigacji Janosik wszędzie dojedziesz do celu.

SOLANKOWE TĘŻNIE NICZYM W CIECHOCINKU

tężnie solankowe Gołdap Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

GROTA SOLNA

Tutaj możesz usiąść w wygodnym leżaku, przykryć się  milutkim kocem, zamknąć oczy i poddać się niebiańskiemu śpiewu ptaków i nasycić się powietrzem leczniczej groty solnej.

relaks komora solna Gołdap Amazing Design Katarzyna Grycuk amazindesign.com.pl

Na pyszny posiłek w rodzinnym klimacie możesz liczyć w Restauracji MATRIOSZKA, w której podają syte duże porcje dań w okazyjnych cenach.

Restauracja Matrioszka Gołdap Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Zimą przeżyjesz tutaj krajobraz niczym z bajki, a dzieci będą miały prawdziwą frajdę z lepienia bałwankowej rodzinki ze śniegu.

atrakcje dla dzieci Gołdap Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

PROPONOWANE WPISY


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *