ZadzwońRezerwacja

SZKOLENIA WARSZAWA Polska

SZKOLENIA 

Są nieodłączną częścią nauki każdego zawodu. W okresie studiów szkolenia mamy organizowane przez uczelnie w formie stażu, a gdy już wyruszymy na rynek pracy, przekwalifikowujemy się, czy też podwyższamy swoje kwalifikacje to również podlegamy szkoleniom.

Główne siedziby korporacji znajdują się nie gdzie indziej tylko  właśnie w Warszawie. Ze swojej strony mogę polecić obiekt szkoleniowy jakim jest Art Hotel przy ul Stalowej 52 w Warszawie.

Dlaczego akurat te miejsce? Stanowi ono idealny dojazd z Dworca Wschodniego PKP, możesz dojść tutaj na piechotę, a dojazd taxi powinien kosztować Cię ok 10 pln – od dworca do Hotelu jest 1 km drogi.

Znajduje się tutaj ogromna sala szkoleniowa. A ja ze swojej strony pokarzę Ci jak wygląda lokal od konsumenckiej strony uczestnika 🙂

wejscie do hotelu Apart Hoteel ul stalowa 52 warszawa amazingdesign.com.pl

POKÓJ ORANGE

pokój orange Apart Hotel Stalowa 52 Amazing Design Katarzyna grycuk amazingdesign.com.pl

POKÓJ LIGHT BOX

pokój light box apart hotel stalowa 52 szkolenia warszawa Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

łazienka pokój loft Apart hotel stalowa52 Warszawa Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

kawa na szkolenia warszawa Apart hotel stalowa 52 Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

obiad na szkoleniu Apart Hotel Stalowa 52 Warszawa Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

deser szkolenie apart hotel ul stalowa 52 szkolenie warszawa amazingdesign.com.pl

Lokal z posiłkami jest przygotowany zarówno na potrawy vegetariańskie jak i mięsne. Sposób podawania ich i prezentowania- czujesz się jakbyś był gościem honorowym i konsumował mistrzowskie dania. Przyznam się szczerze jeszcze nigdy nie konsumowałam tak podawanych dań. Tak jak każdy łasuch oczywiście muszę też wspomnieć o deserach- lokal ma własny wypiek ciast – moje serce skradło ciasto przypominające ciasto czekoladowe z lodami, a moje kubki smakowe ciasto malinowe – totalny obłęd w związku z czym postanowiłam również wymyślić jakieś ciasto malinowe na deser tegorocznych Świąt Wielkanocnych – tego na pewno nikt nie będzie się spodziewał w kompozycji sernika z brzoskwiniami i miodem, sękacza, i makowego królewicza

Uczestnicy szkolenia oczywiście mają też czas dla siebie czyli całą noc jest ich – a jak można spędzić wieczór? Warszawa ma moc atrakcji do których należy min Dom Strachu. Integracje oczywiście są przy alkoholu hotel na powitanie ofiarowuje voucher na lampkę wina, a jeżeli wolisz nieco inne trunki praktycznie na przeciwko hotelu znajduje się sklep monopolowy czynny całą dobę. Ja osobiście odkryłam fenomenalnego kebaba na cienkim cieście, z baraniną, wielkość standard – PYCHOTA – gdzie się znajduje ta budka? wychodząc z Art Hotelu skręć w prawo idź do skrzyżowania przejdź przez przejście dla pieszych i idź prosto w kierunku sklepu Tesco budka z kebabem znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi za wejściem głównym do sklepu.

PROPONOWANE WPISY


Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *