ZadzwońRezerwacja

TANI HOTEL Polska

TANI HOTEL CZYLI Rezerwacja noclegu w sezonie wakacyjnym

Postanowiłam moje podróże planować spontanicznie- jakoś nigdy gdy planowałam wakacje z wyprzedzeniem nie miałam szczęścia do pogody, albo jakieś inne rzeczy stawały mi na przeszkodzie. W moim przypadku najlepszym rozwiązaniem było last minut. Moim ułatwieniem było to że poszukiwałam noclegu na 1 osobę. Przeglądałam portale z noclegami i jak patrzyłam na ceny to przecierałam oczy. Kilkaset złotych za jedną noc- pomyślałam sobie że to chyba pomyłka- telefon za telefonem i okazało się że to nie jest żadna pomyłka. Zdjęcie w sumie przykuwało uwagę ale cena od razu odpychała. Poczym rozpoznać rozchwytywane miejsca noclegowe które zarówno jest komfortowe i w niskiej cenie? Po tym że planując wakacje turysta rezerwuje je już na dany termin na początku stycznia. Dodatkowo terminy rezerwacji w danych obiektach zajęte są praktycznie na cały sezon- mówię tutaj głównie o miejscach chęci dokonania rezerwacji dla 4 osobowej rodziny. Może to głupio zabrzmi ale w tym momencie opłacało się być singielką, czyli nocleg na 1 osobę zawsze się gdzieś się znajdzie. Hotele, czy pensjonaty nie wszystkie liczą sobie skoro jest jedno wielkie łoże, czy 2 oddzielne łóżka żeby gość płacił za 2 osoby skoro będzie nocowała tylko jedna.

Analizując ofertę noclegu wiadomo każdy chce wykupić nocleg jak najtaniej. Główna zasada jest jedna im chcesz nocować bliżej centrum, dworca PKP tym licz się że zapłacisz drożej. Właściciele prywatnych pensjonatów kuszą ofertami. Każdy chce wykupić jak najtaniej nocleg ale w tym miejscu pamiętaj musisz być ostrożny. Jeżeli jest szczyt sezonu a ty widzisz ofertę noclegu za 35 zł za osobę – od razu powinna zapalić ci się czerwona lampka. Oferta w sezonie za taką cenę to wiadomo od razu, że dotyczy pokoju w którym oprócz ciebie może nocować nawet 10 osób.

Podczas jazdy z Panem taxi, gdy trafiłam na komunikatywnego starszego Pana od razu zostałam zapytana czy mam zarezerwowany nocleg. Z Pewnością zdziwiło Pana, tak samo jak niektóre osoby w pociągu że podróżowałam sama, a raczej w towarzystwie jedynie plecaka. Od sympatycznego Pana dowiedziałam, że ludzie kuszą się na bardzo atrakcyjne oferty noclegów za grosze i nie zdają sobie sprawy z tego na kogo mogą trafić. Zdarzały mu się sytuacje, że przywoził kursanta pod wskazany przez niego adres a okazywało się, że w tym miejscu nie ma żadnego pensjonat, kwatery noclegowej. Natomiast przyjeżdżał ktoś prywatnym autem zabierał osobę w zupełnie inne miejsce. Kierowca widział w oczach pasażera strach, ale co on mógł zrobić. Sądzę, że chciał mnie po prostu przestrzec. Przypuszczam, że jeżdżąc na taxi oni już nie raz słyszeli i widzieli różne rzeczy. Żadna młoda kobieta z pewnością nie chciałaby w taki sposób trafić do domu publicznego, bądź też stracić życia. Tak naprawdę w efekcie nigdy nie wiesz na jaką ofertę trafisz, ale miej się na baczności że w miejscowości obleganej przez turystów, w szczycie sezonu trawisz na nocleg za 35 zł/45 zł- sama widziałam takie oferty.

Uspokoiłam go, że pod tym względem jestem przygotowana. Co jak co ale na pewno tak to ja bym nie ryzykowała- jestem młoda, chcę żyć i jeszcze wiele rzeczy w życiu przeżyć, doświadczyć. Poszukiwałam, poszukiwałam i znalazłam HOTEL IBIS czyli miejsce którego poszukiwałam w dobrej cenie, z przemiłą obsługą, wg mnie z wysokim standardem i w sensownej cenie jak na nocleg z wygodnym dwuosobowym łóżkiem, prysznicem i śniadaniem, w którym czułam się bezpiecznie co było dla mnie najważniejsze. Ps. Planujesz w nim rezerwacją dokonaj jej on-line dzięki temu będziesz miał śniadanie wraz z noclegiem w jednej cenie. W tym miejscu odpuść sobie pośredników i dokonać rezerwacji bezpośrednio na stronie hotelu. A i jeżeli wiesz że do 16 możesz się wyrobić z przybyciem na miejsce to dokonaj od razu przelewu i opłaty za pokój.
W przeciwnym razie jeżeli dokonasz bezpłatnej rezerwacji, a nie zjawisz się do danej godziny hotel wg regulaminu ma prawo zameldowania innego osoby.

Wizytówka Hotel Ibis Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

PROPONOWANE WPISY


Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *