ZadzwońRezerwacja

UBEZPIECZENIE OC Przygotowanie do podróży

UBEZPIECZENIE OC- CZY W FIRMIE PZU MOŻESZ TANIO UBEZPIECZYĆ SWOJE AUTO?  AGENT PZU odpowie ci bezpośrednio na to pytanie.

PZU POMOC W DRODZE 

Produkt dostępny jest w dwóch wariantach: Komfort i Super.

Ubezpieczenie PZU Pomoc W drodze w wariancie Komfort dołączane jest zakupie polisy OC bezpłatnie. Krótko mówiąc ubezpieczenie to zapewnia Ci w przypadku kolizji drogowej Tobie oraz poszkodowanemu odholowanie was pod wskazany adres.

Poniżej przedstawiam Ci informacje jaką ochronę zapewnia

Pomoc w Drodze w wariancie KOMFORT:

PZU warunki warunki ubezpieczenia pzu pomoc w drodze wariant komfort cz1 Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

PZU warunki ubezpieczenia pomoc w drodze wariant komfort cz3 Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Poniżej przedstawiam Ci informacje jaką ochronę zapewnia Pomoc w Drodze w wariancie SUPER:

PZU pomoc w drodze wariant super Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Warunki pomoc w drodze wariant super cz2


PZU Warunki pomoc w drodze wariant super cz3 Amazing Design Katarzyna Grycuk amazingdesign.com.pl

Co zapewnia Ubezpieczenie PZU Pomoc w Drodze w wariancie SUPER ?

Ubezpieczenie PZU pomoc w Drodze daje Ci o wiele więcej możliwości niż PZU w wariancie Komfort

Dla mnie jako kobiety zmotoryzowanej najważniejszą rzeczą stanowi ładowanie akumulatora i pomoc w wymianie ogumienia przy tzw. Przez kierowców złapaniu kapcia. Takowe pomoc przez cały okres karencji ubezpieczenia może zostać wykorzystane jednorazowo.

Czy mogę wykupić  ubezpieczenie PZU Pomoc w Drodze w trakcie trwania ubezpieczenia polisy OC w PZU?

Głównie obawiasz się o dolegliwości z rozładowywaniem akumulatora zimą kiedy za oknem panuje temperatura -20C. Pokonujesz krótkie dystanse po mieście przez co obawiasz się, że akumulator nie zdąży się naładować. Jako klient możesz dokonać wykupienia ubezpieczenia PZU Pomoc w Drodze do aktualnie ważnej polisy w dowolnym czasie jej trwania. Możesz również wykupić ubezpieczenie jeżeli masz OC wykupione u innego ubezpieczyciela.

OCHRONA ZNIŻEK

Produkt ochrona zniżek zabezpiecza ubezpieczającego od jednorazowej utraty zniżek- czyli w przeciągu roku ubezpieczający może mieć jedną kolizję drogową, a ubezpieczyciel pomimo szkody na pojeździe w następnym roku wznowienia polisy nie podniesie opłaty za kontynuację ubezpieczenia.

Ochrona zniżek jest niewątpliwe korzystnym produktem dla ubezpieczającego który dopisuje do swojej polisy osobę która nie posiada jeszcze zniżek tzw zniżek Bonus Malus.

W jaki sposób nabywasz zniżki Bonus Malus?

Zniżki Bonus Malus nabywa każdy ubezpieczający który posiada zarejestrowany na siebie pojazd mechaniczny (pojazd mechaniczny którym jest pojazd samochodowy, ciągnik rolniczy, motorower i przyczepa określone w przepisach ustawy- prawo o ruchu drogowym) z wykupioną polisę ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej tzw OC. Po każdym roku bezszkodowej jazdy ubezpieczający nabywa 10% bezszkodowej jazdy.

Czy możesz coś zrobić aby uzyskać 60% zniżki przy pierwszym ubezpieczeniu auta?

Jak najbardziej pozyskaj do auta współwłaściciela który posiada zniżki.

Co daje produkt ochrona zniżek PZU?

Posiadasz  20 lat bezszkodowej jazdy w związku z tym posiadasz 60% zniżki na OC w PZU. Przez 6 lat byłeś właścicielem auta starszego dziecka  przez ten okres czasu oboje byliście bezszkodowymi kierowcami dzięki czemu nabyło ono już 40% zniżki których nie chciałbyś żeby straciło. Twoje młodsze dziecko również zrobił prawo jazdy i kupiłeś drugie auto w którym ty jesteś właścicielem i młodsze dziecko które właśnie skończyło 26 lat. Tym samym stajesz się właścicielem oby aut i dwóch różnych współwłaścicieli i pojawia się pytanie W jaki sposób ochronić zniżki wypracowane już przez starsze dziecko?

W tym miejscu idealnym rozwiązaniem jest produkt Ochrona Zniżek Ubezpieczenia Komunikacyjnego PZU. Polisę możesz wykupić u mobilnego agenta PZU 

Pamiętaj zniżki nie są dopisywane do danego auta tylko do danego nr PESEL. Jeżeli danym autem spowodowałeś kolizję to w bazie UFG na podstawie Twojego nr PESEL będzie to widoczne. Pamiętaj ochrona zniżek nie jest wykupowana na PESEL tylko na dany pojazd. Jeżeli posiadasz dwa auta w których jesteś właściciele pojazdu i posiadają one dwóch różnych współwłaścicieli to jeżeli ochronę zniżek wykupisz jedynie do pojazdu, w którym współwłaścicielem jest młodsze dziecko to starsze nie będzie nawet świadome tego, że pomimo spowodowanej szkody na aucie młodszego dziecka nie straci on zniżki Bonus Malus, natomiast w aucie starszego dziecka nie było wykupionego produktu ochrona zniżek przez co z tego tytułu, że jesteś również właścicielem jego auta przez to ono spadło 2 o dwie klasy zniżek Bonus Malus w dół.

Jakie parametry przesądzają o zwyżce w zawarciu ubezpieczenia OC?

Ubezpieczający w przedziale wiekowym 18-26 r.ż. Ci na dzień dobry mają zwyżkę za wiek.

Posiadane prawo jazdy – poniżej 3 lat masz zwyżkę. Firmy ubezpieczeniowe w tym przypadku nie wiedzą jak mają do klienta podejść, czy spowoduje on jakąś szkodą przez co np. może dojść do sytuacji że będą musieli wypłacić komuś odszkodowanie za auto wartości kilkudziesięciu tysięcy za powstałą szkodę jeżeli rzeczoznawca uzna że nastąpiła szkoda całkowita pojazdu.

Firma może zachęcać, że przy 3 latach bezszkodowej jazdy oferuje już 60% zniżki a okaże się, że w firmach konkurencyjnych nawet przy 50% zniżki będziesz miał o wiele taniej- tutaj ważnym parametrem będzie również wiek auta. Niektóre firmy ubezpieczeniowe podnoszą stawę OC w związku z wiekiem pojazdu i zamiast zniżki jest zwyżka za pojazd jest starszy niż 12 lat, czy też jest wykorzystywany jako taxi bądź nauka jazdy.

Zwyżka za markę– Pewne marki aut mają zwyżkę u firm ubezpieczeniowych za samą markę w tym przypadku ma tak np. Audi czy BMW.

Duża pojemność silnika nie jest parametrem sprzyjającym do zniżek ubezpieczenia- wiadomym jest fakt, że im więcej koni mechanicznych jest pod maską tym bardziej możesz się rozpędzić. Generując większą prędkość nie raz zachęca to kierowcę do wyprzedania pomimo ciągłej linii na drodze, ale przecież  nikt nie jedzie oprócz dwóch pojazdów. Niektórzy lubią dreszczyk emocji i wyprzedzać tuż przed zakrętem- podziwiam tych kierowców że nie boją się nie tylko o swoje auto ale też o swoje zniżek.

CZY WIESZ OD CZEGO CHRONI CIEBIE UBEZPIECZENIE  NNW

(NASTĘPSTWA NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW) ZAWARTE W POLISIE OC

– wypadku samochodowego w wyniku którego doznałeś uszczerbku na zdrowiu

– w wyniku poślizgnięcia przy wsiadaniu i wysiadaniu z auta

– wyjmowania rzeczy z auta

– przy ręcznym otwieraniu bramy

PROPONOWANE WPISY


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *